Rubriky
Fotografie týdne
Neexistují žádná hodnocení mezi
Prosinec 9, 2019, 00:00 00 a
Prosinec 16, 2019, 00:00 00.
Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Srp    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Návštěvy
TOPlist

Vítejte na stránkách malé rodinné
chovatelské stanice velkých švýcarských salašnických psů.

 

 

Jsme dva blázni do zvířat, chováme nejen pejsky, ale taky koně, kočky, morčata, křečky, potkany, myši, papoušky, rybičky, hady a pavouky, agamy a prostě kdejaké zvíře.

Naše malá rodinná chovná stanice Švýcarských salašnických psů je našim pokladem. Pejsky máme jako rodinné mazlíčky a štěňátka jako velkou událost a radost. Našim cílem je mít spokojené pejsky, dobře živené, pozorné a s velkým charakterem a tento náš cíl se daří.

Se zvířaty žijeme v obci Svatá na Berounsku, lepší místo jak pro nás tak i pro pejsky jsme si nemohli zvolit. Hned za barákem obrovský les, krásné lesní cesty a pro pejsky nejlepší výběh. Naše psi jsou naučené na volný pohyb a když potkáme lidi s pejsky tak se nic neděje, poslouchají a všímají si jen nás.

Jako první se zrodil BAK (v PP Bobo), další přišla nevěsta FEGGINKA a jako další se zrodila BELLA (v PP ANABELA) jako poslední jsme si nechali štěňátko od Baka a Fegginky DAYSI.

Jsme členy „Klubu švýcarských salšanických psů“ v České republice www.kssp.cz.
Když jsme si Baka pořizovali, nemysleli jsme si, že jednou budeme také mít fenku a následně štěňátka, ale plemeno velkého švýcarského salašnického psa nás natolik nadchlo, že se na štěňátka moc těšíme a jsme rádi, že psům se také daří na výstavách. Již za sebou máme několik vrhů. Některá štěňátka jezdí na výstavy, jiná jsou doma, u domku a hlídají a jsou perfektními kamarády.

Jsme moc rádi, že naše štěňátka našla skvělé domovy a nový majitelé věrné pejsky.

Těšíme se na další přírusty.
Jan @ Pavel @ Feggi @ Bak @ Anabela @ Daysi (dále několik slepic, jeden kohout, jeden kocour, dvě kočky, v našem obchůdku  hadi, chameleoni, felsuma, trnorep, agama vousatá, želva pardálí, Ríša – dvoumetrový hroznýš královský,  burunduci, rybky, myši, potkani, křečci, andulky, korely, papoušek zpěvavý, krab suchozemský, leguán zelený, lupenitky …………….).

Náš malý chovatelský krámek v Berouně www.cityzoo.cz